دانشگاهیفروشگاه

دانلود کتاب و پاسخ نامه کتاب Microwave and RF Wireless Systems پوزار pdf

دانلود پاسخ نامه مدار مخابراتی پوزار

پاسخ نامه کتاب Microwave and RF Wireless Systems در این قسمت در دسترس است. اگر شما هم درس مدار مخابراتی را دارید و به دنبال یک منبع مناسب به همراه پاسخ نامه کامل آن هستید، پیشنهاد می کنیم از طریق لینک زیر، اقدام به دانلود کتاب و پاسخ نامه کتاب Microwave and RF Wireless Systems نموده و در این درس، نمرات بالایی را کسب کنید. همچنین توصیه می شود از این منبع برای درک بهتر درس مدار مخابراتی در گرایش مخابرات مهندسی برق استفاده نمایید.

مدار مخابراتی چیست؟

مدار مخابراتی یا Telecommunication circuit، یکی از دروس تخصصی از رشته مهندسی برق، در گرایش مخابرات می باشد که به مفهوم کلی، مدارات، رشته ها و هر نوع هادی که با آن بتوان اطلاعات را منتقل کرد، شامل می شود. امروزه درس مدار مخابراتی، یکی از درس های مهم در زمینه طراحی مدارهای تخصصی در حوزه مخابرات است که دانشجویان گرایش مخابرات دانشگاه های مختلف در رشته مهندسی برق، بایستی این درس را بگذرانند.

کسب نمرات بالا و فهمیدن مطالب این درس، به عنوان یکی از مهم ترین دروس کارشناسی رشته مهندسی برق می تواند در پیشرفت افراد در طراحی مدارهای مخابراتی بسیار موثر باشد. در این قسمت ما به ارائه پاسخ نامه کتاب Microwave and RF Wireless Systems و فایل این کتاب می پردازیم که می توانید از طریق لینک ابتدای صفحه و یا لینکی که در قسمت سمت چپ سایت قرار داده شده است، آن را تهیه کنید.

دانلود پاسخ نامه دانلود کتاب Microwave and RF Wireless-Systemsتعاریف مدار مخابراتی

اگر بخواهیم تعاریفی را برای درک بهتر درس مدار مخابراتی به شما ارائه کنیم، می توان مدار مخابراتی رشته مهندسی برق را در چند شکل بیان نمود:

  • مدار مخابراتی، در ساده ترین حالت، مداری است که به صورت یکطرفه و یا یک مسیر دوطرفه کامل یعنی به صورت مسیری شامل رفت و برگشت راه اندازی می شود.
  • مدار مخابراتی، مسیری است که دو یا چند نقطه است که امکان فراهم نمودن چند کانال را دارد.
  • همچنین مدار مخابراتی را می توان به عنوان مجموعه ای از هادی ها تصور کرد که می توانند برای جابه جایی جریان های الکتریکی به هم متصل شده باشند. شما می توانید از لینک سمت چپ، اقدام به دانلود پاسخ نامه کتاب Microwave and RF Wireless Systems و فایل این کتاب نموده و از این منبع برای حل سوالات و درک مفاهیم مدارهای مخابراتی استفاده نمایید.
  • مدار مخابراتی، یک مداربسته الکترونیکی است که می توان از آن برای انتقال سیگنال از دو یا چند نقطه استفاده کرد.
  • مدار مخابراتی، شامل چند قطعه از مقاومت، خازن، سلف و ترانزیستور گرفته و … است که در یک یا چند مسیر برگشتی، به همدیگر متصل شده اند.

برای دانلود پاسخ نامه کتاب Microwave and RF Wireless Systems و فایل این کتاب، از طریق لینک ابتدای صفحه اقدام کنید.

کتاب Microwave and RF Wireless Systems از دیوید پوزار

دیوید پوزار ، نویسنده کتاب مهندسی مایکروویو، چاپ دوم، متن جدیدی نوشت که دانشجویان را در زمینه ارتباطات بی سیم آشنا می کند. این متن ارائه کمی و طراحی گرا از جنبه های RF آنالوگ مخابرات بی سیم مدرن و سیستم های انتقال داده از آنتن به سطح باند پایه است. مباحث دیگر شامل نویز ، مدولاسیون ، دامنه دینامیکی ، جنبه های سیستم آنتن ها و طراحی فیلتر است.

این متن منحصر به فرد، رویکردی یکپارچه به موضوعاتی دارد که معمولاً در دوره های مختلف آموزشی جداگانه در موضوعاتی از قبیل آنتن و پروژ ، سیستم های مایکروویو و مدارها و سیستم های ارتباطی ارائه می شود. این رویکرد امکان ارائه کامل طرحهای سیستمهای ارتباط از راه دور بی سیم را فراهم می کند.

هدف نویسنده از این متن این است که دانش آموز بتواند یک سیستم رادیویی کامل را از طریق فرستنده از طریق جلو گیرنده تجزیه و تحلیل کند و عوامل را کمی ارزیابی کند.

مناسب برای یک دوره یک ترم ، در مقطع ارشد یا سال اول تحصیلات تکمیلی. توجه داشته باشید بخشهای خاصی بعنوان مباحث پیشرفته مناسب برای دوره های تحصیلات تکمیلی مشخص شده اند.

درباره نویسنده: David M. Pozar نویسنده مایکروویو و RF طراحی سیستم های بی سیم است که توسط وایلی منتشر شده است.

دانلود کتاب Microwave and RF Wireless-Systemsدانلود پاسخ نامه کتاب Microwave and RF Wireless Systems

شما می توانید از طریق لینکی که در قسمت چپ سایت وجود دارد و یا در انتهای این متن گذاشته شده است، اقدام به دانلود پاسخ نامه کتاب Microwave and RF Wireless Systems نمایید.

به کمک این لینک دانلود کتاب Microwave and RF Wireless-Systems و پاسخ نامه آن، می توانید از این منبع به صورت کامل برای درک و فهم مدار مخابراتی و مثال ها و تمارین حل شده آن استفاده کنید و در دروس خود، نمرات بالایی را کسب نمایید. برای دانلود پاسخنامه microwave and rf pozar، از لینک بالا استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

  • دانلود پاسخ نامه گزارش کار آزمایشگاه فیزیک 2 دانشگاه قم: لینک
  • دانلود پاسخ نامه گزارش کار آزمایشگاه فیزیک 1 دانشگاه قم: لینک
  • دانلود نمونه سوالات آزمایشگاه فیزیک 1 دانشگاه قم: لینک
5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله

electrical boy

امیدوارم مطالب این سایت برای شما مفید واقع شده باشند.

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام کامنت ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x